Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-09-2007, 23:04   #73
Cedryk
 
Cedryk's Avatar
 
Reputacja: 1 Cedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputację
Lilawander zdążył jeszcze zauważyć, iż jego czar odniósł skutek broń mimo prób utrzymania wyślizgnęła się szlachetce z dłoni zanim zaczęły nim wstrząsać straszliwe wymioty i torsje nimi wywołane zgięty w pól niezdolny był do podjęcia jakiejkolwiek akcji.
Celahir i Otto nie mieli szczęścia ich ciosy mijały szlachcica o włos być może, dlatego iż schylił on się po upuszczona broń.
Wolfgang wykorzystał nieuwagę przeciwnika i zadał mu potężny cios w pochylona głowę zdejmując ją z ramion. Głowa ze stukotem potoczyła się na bruk. Bezgłowy korpus jeszcze chwilę stał ze straszliwej rany krew tryskała wysoko ochlapując wszystkich stojących najbliżej.

Chloe stwierdziła, iż dziewczynka ma tylko siniaki wynikające z ostrej walki, jaką podjęła z napastnikami.

Dziewczynka szybko podeszła do jednego z martwych napastników i podniesionym z ziemi lewakiem odciekła mu sakiewkę. Nie przejmowała się wcale kończącą się tuż obok walką.
- To za oprowadzanie i zniszczenie przyodziewku – poczym splunęła na trupa.

Widząc, iż walka dobiegła końca Amada wyszła za skrzyń, za którymi się ukrywała.
- Co tu robisz?
- Nie ma czasu na wyjaśnienia - szybko podała małej lewak poczym schyliła się i zabrała jeszcze jeden. Niedaleko znalazł porzucone tuż przed walką przez szlachciców płaszcze. Wybrała z nich dwa najmniej strojne.

- Dziękuję za pomoc niewiadomo, co by się stało ze mną gdyby nie wy, gdybyście potrzebowali jakiejś pomocy zawsze możecie zwrócić się do mnie z prośbą o pomoc. Wszyscy mnie tu znają jestem „Szybka Ingrid” moja hassa jest najlepsza hassa oprowadzaczy w mieście. Amando zaprowadź tych państwa tam gdzie ich prowadziłaś i natychmiast wracaj wiesz że nocami jest coraz niebezpieczniej. Wy musicie też znikać zanim jakiś patrol się pojawi. Chloe okryj się płaszczem, bo będziesz zbyt wiele oczu przyciągała, w którejś z beczek powinna być deszczówki wymyj się, bo na pewno ktoś cię zatrzyma. Jakbyście chcieli się ze mną skontaktować wystarczy wypyta któregoś z oprowadzaczy jak mnie znaleźć. – to mówiąc szybko wyszła z uliczki szybko ginąc w mrokach późnego wieczoru.

Gdy już dziewczynka oddaliła się Chloe przypomniał sobie, co wiedziała o „Szybkiej Ingrid”.
W czasie oblężenia ona i jej oprowadzacze roznosili meldunki i rozkazy pomiędzy poszczególnymi oddziałami. Oprowadzaczy ktoś jej mówił, że rekrutowała z dzieci ulicy nikt nie wie jak to robiła, ale do tej pory jej hassa słynęła jako najlepiej znająca miasto i najuczciwsza nigdy nie wprowadziła nikogo w pułapkę, czego nie można powiedzieć, o co poniektórych oprowadzaczach. Coś jeszcze o niej wiedziała ale w tej chwili umykało to pamięci medyczki.
 
__________________
Choć kroczę doliną Śmierci, Zła się nie ulęknę.
Ktokolwiek walczy z potworami, powinien uważać, by sam nie stał się potworem.
gg 643974
Cedryk vel Dumaeg czasami z dopiskiem 1975

Ostatnio edytowane przez Cedryk : 01-09-2007 o 23:09.
Cedryk jest offline