Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-10-2021, 17:14   #259
Icarius
 
Icarius's Avatar
 
Reputacja: 1 Icarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputację
Karl cieszył się, że udało mu się odsunąć od rannych i odpowiednio się ustawić. By pokusa nie była zbyt silna.
- Opowiedzcie mi więcej o sobie. Jak tu trafiliście czym się zajmujecie? Jest was tylko pięcioro? - upewnił się czy to na pewno wszyscy z grupy i nikt się po lasie z ich towarzyszy nie kręci. - W piątkę tu - wskazał palce na opuszczoną wieś zataczają nim kółko w miejscu - nie utrzymacie. Może jest lepiej niż u was na Północy ale wciąż niebezpiecznie. Wróciłem z wyprawy wojennej walczyłem z Chaosem. Zabiorę was do najbliższej wsi. Podleczymy tam was i kupimy co trzeba. Mogę dla was wygospodarować ziemię ale przydałoby się więcej osadników. W tym tacy którzy z bronią są obeznani, obronić społeczność będą potrafili. Wiem, że ludzie to surowi i nieprzychylni. Będziecie potrafili zebrać się w taką grupę z innymi ludźmi z północy? - Karl uważał to za jedyny sensowny pomysł. Zostawienie tu tej piątki było darmowym posiłkiem dla potwora z zamku. Zamierzał przedstawić grupę Jastrzębią i wspólnie udać się do wsi. Przy czym liczył, że uda mu się jeszcze tej nocy wypuścić w las i coś upolować.
 
Icarius jest offline