Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-10-2021, 09:01   #872
Slan
 
Reputacja: 1 Slan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputację
Chłopak i co ważniejsze ochroniarze przeskoczyli ponad murem, zanim ten zdążył się uformować, lecz Migmar trafił go w brzuch, a Prezentacja Aiko wystraszyła go na tyle, że wyciągnął przed siebie ręce i zawołał.
- A to dobrze, bo ja tu szukam wujka – nie dokończył, bo ochroniarze przyszpilili go do ziemi, i jeden zaczął go kopać. W tym samym czasie Kuni usiłowała uderzyć Hidekiego, ale ten wydostał się z łańcucha oplatającego mu nogi pozbywając się spodni i doskoczył w samych bokserkach do siostry.
- Stuknięta kochanica Sato usiłowała mnie pobić! – krzyknął.
- Jestem córką Asami i Kory Przymule – zawołała Kuni powoli się podnosząc się.
- Stuknięta córka Awatar i Sato usiłowała mnie pobić i teraz mnie jeszcze obraża! – Kontynuował Hideki.
Kuni warknęła i chwyciła szklankę, którą rzuciła w stronę Hidekiego, który się jednak uchylił i szklanka poleciała dalej.
- Moja siostra kazała ci się nie ruszać i i jeszcze cię aresztowała! – nagle odwrócił się i jęknął. Zobaczył ambasadora północy, który patrząc wściekle, trzymał się za czoło, w która trafiła szklanka rzucona przez Kuni. Wydał rozkaz i dwóch jego ochroniarzy ruszyło ku Dziewczynie
W tym samym czasie Podbiegł i cisnął falę powietrza, która obrzuciła ochroniarzy talerzami, sztućcami i ogryzionymi kośćmi. W tej samej chwili Kohaku przybiła ich za pomocą widelców ubraniami do podłogi. Ale wtedy ktoś krzyknął. Okazało się, że jeden widelec wbił się w ubranie pani Jeong, która zemdlała dramatycznie.
 
__________________
Myśl tysiąckrotna to tysiąckroć powtórzone kłamstwo.
Myśl jednokrotna, to niewypowiedziana prawda...
Cisza nastanie.
Awatar Rilija

Ostatnio edytowane przez Slan : 06-10-2021 o 09:15.
Slan jest offline