Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-10-2021, 18:50   #875
Guren
 
Guren's Avatar
 
Reputacja: 1 Guren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputację
Daichi zbaraniał na widok tego co się nawyrabiało, a jednak nie mógł odciągnąć wzroku od Tobia. Dzieciak chyba jakiś pechowy, że za każdym razem jak się z nim widział to dostawał baty. I jeszcze powiedział, że szuka wujka z takim wyrazem twarzy szczeniaka. Wyrośniętego, ale wciąż szczeniaka, którego może przestraszyć jakaś Aiko. W Daichim po prostu krew zawrzała jak zaczęli Tobia kopać
- Hej co to ma być!? -warknął do ochroniarzy podchodząc. - Co zrobił takiego, żeby go tłuc? Wyrośnięty jak na swój wiek, ale on ma… 14 lat. - złapał dzieciaka za koszulę, żeby go podnieść z podłogi. Chyba przy okazji pociągnął Hidekiego, czy kto tam był jeszcze przyczepiony po drugiej stronie. Spojrzał na Tobia jeszcze raz, ale nie zmieniało to faktu, że dzieciak miał tyle lat co jego córka, może nawet parę miesięcy mniej: - Na serio mówię. On ma 14 lat. Spytajcie się jego rodziców, którzy… Gdzie są Tobio?
-Chyba w domu.
-Jak to w domu? I jak to chyba? -
odpowiedziano mu wzruszeniem ramion. - Nie gadaj, że jesteś tutaj sam?
-Mam 14 lat!
- powiedział to takim tonem jakby miał ich z co najmniej drugie tyle.
- I powinieneś się chociaż zapowiedzieć z podaniem. Mało było incydentu z Hakiem i Shu?! Wiesz ile twój ojciec miał problemów, a w ogóle… “Krukosepy nigdy nie wylatują samotnie?! Samotny Krukosęp zginie!” A ty co?! SAM - przyciągnął Tobia tak, żeby dobrze widział jego twarz. Chyba znowu pociągnął resztę łańcucha.
- Ale jest już wujek. Nie jestem sam.
-Starszy aspirant Kaburagi
- zasalutował ochroniarzom - Policja przejmuje gówniarza. Wyjaśnienia do mnie. A reszta… - spojrzał po sali.

Użył policyjnego gwizdka. Ponowił po wrzasku Migmara. Potem po piskach Aiko. Przy okazji przymocowywał kłopotliwą młodzież tkaniem do podłogi. Znowu zagwizdał zanim przemówił: - Posterunkowa Aiko, dzwońcie po radiowóz. Jak największy, bo zgarniamy na posterunek wymienionych nieletnich Kuni, Kido Hidekiego, Kaburagi Kohaku oraz Havadę Tobiego. To ten tu! - skazał na chłopaka po czym przypiął go do siebie kajdankami. - Zgarniamy jak leci zanim zrobią coś gorszego. Albo ktoś im. Zgarniamy na wyjaśnienia lub decyzję o karze. Stażysta Mjorin pomóż mi z tym łańcuchem. Hej Hideki! Przestań się wyrywać, bo zaraz… - ugryzł się w język chociaż na serio miał chęć mu przylać. - Dorzucimy ci do wykroczenia za pokazywanie gaci zgromadzonym paniom. Bez cudzej zgody to idzie pod molestowanie!
 
__________________
You are braver than you believe, stronger than you seem, and smarter than you think. Kubuś Puchatek aka Winnie the Pooh
Guren jest offline