Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-10-2021, 15:08   #877
Slan
 
Reputacja: 1 Slan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputację
Ikki phone home
Ikki z wielkim trudem powstrzymywała, aby nie dołączyć do rozróby i nie nakopać temu wrednie podłemu ambasadorowi. Ale wytrzymała, a Migmar ją pocałował…
Wiedziała, że teraz czas, aby użyć jej supermocy…
Znajomości prywatnego telefonu do Kaya.
Pobiegała do recepcji i porwała telefon. Chwilę trwało, zanim połączenie zostało nawiązane.
- Kto mówi? – zapytał Kay z Niepokojem.
- Ikki! U was jest pewnie już ciemno, choć tu nadal dzień. To trochę ludzi rozstraja… Nie jesteś zajęty…? – trajkotała Ikki.
- Tak Jakby… – Kay był rozespany.
- Jinorą? – zapytała Ikki
- Wiesz, to trochę prywatne… – w głosie Kaya było zmieszanie.
- Ale to cudowne! Tyle lat po ślubie, a u was tyle namiętności… – zawołała zachwycona.
- IKKI! – Krzyknął Kay.
- No co? Znacie się ponad szesnaście lat, a wasz związek nadal jest gorący – zachwycała się Ikki.
- Dobra, wiem, że jesteś w Algonkin, znowu w tym samym areszcie? – rzekł zrezygnowany prawnik.
- Nie jestem w areszcie!
- Czyli dopiero przyjadą…
- Przyjadą, ale nie po mnie…
- Po twojego chłopaka, czy tam dziewczynę – przerwał Kay
- Mój chłopak właściwie wszystkich pomógł aresztować, akurat w tobie nie powinno być tyle uprzedzeń. – Ikki była oburzona
-[i] To nie uprzedzenia, a doświadczenie. O co w sumie chodzi?/i]
- Aresztowali Kuni – wyjaśniła Ikki
- Ta dziewczyna przed dwudziestką przebije się ilością konfliktów z prawem... – westchnął Kay.
- Oj tam. Mogę porozmawiać z Jinorą? – nieśmiało zapyała Tkaczka.
- Kami sama, co się stało – w Głosie Kaya było słychać autentyczny strach…
- Nie mogę sobie chceć po prostu porozmawiać z siostrą?
- No możesz… – po chwili telefon przejęła Jinora.
- Ikki?! Co się stało? Czy zauważyłaś u siebie oznaki opętania… Jak w mojej książce? – Jinora była zatroskana.
- Nie czytam twoich książek. I naprawdę nie mogę po prostu zadzwonić do siostry?
- Nigdy tego nie robisz ot tak… – w głosie Jinory słychać było sceptycyzm.
- To może czas abym zaczęła?
- Czyli u ciebie, albo Kory wszystko dobrze?
- Yyyy – zmieszała się Ikki.
- Już jedziemy… Pojutrze będziemy
- Tylko weź te badania, o które prosiła cię Kora
- Mu i Jigoku. Może przybędziemy jutro w nocy – i odłożyła telefon. Ikki westchnęła i wróciła do Sali…
 
__________________
Myśl tysiąckrotna to tysiąckroć powtórzone kłamstwo.
Myśl jednokrotna, to niewypowiedziana prawda...
Cisza nastanie.
Awatar Rilija

Ostatnio edytowane przez Slan : 08-10-2021 o 14:26.
Slan jest offline