Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-10-2021, 11:16   #12
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
W ciągu tych kilku miesięcy Samuel i Stefan zaczęli do siebie pisać listy przekazywane przez sieć kontaktów Greedowców na podobnej zasadzie jak niegdysiejsze listy do BoHai.

Korespondencja nie była szczególnie intensywna, bo obaj byli zajęci nauką i pracą ale wysłali sobie kilka wiadomości w miesiącu oto jeden z nich:

Cytat:

Witaj drogi przyjacielu!

W pierwszych słowach tego listu pragnę wyrazić nadzieje że jesteś w dobrym zdrowiu Stefanie. Jak tam szkoła ? Uśmiałem się czytając o tym, gangu dżemożerców bardzo to do ciebie pasuje wszędzie szukać koneksji masz duszę prawdziwego rekina biznesu!

Ja wciąż się nie mogę przyzwyczaić do tego że nie muszę się ukrywać i legalnie studiuje medycynę... Po za tym, praca z Mamą... Mówię ci Stefanie to najpiękniejsze chwile mojego życia nigdy nie sądziłem że będę taki szczęśliwy! Czasami sądzę że nie zasługuje na taką radość po tym, co zrobiłem ale staram się każdego dnia udowodnić sobie że jestem wartościowym człowiekiem który odkupuje swoje zbrodnie dobrymi czynami.

Z radośniejszych wieści zaczęliśmy razem z Matką i Kuzyneczką robić niedzielne obiady Rodu Bao w mojej lepiance zapraszamy też Staśka. Klaczki Szkapy ładnie rosną jestem pod wielkim wrażeniem że twój Pan Ojciec zdołał opanować tego ognistego ogiera i nauczyć go nowych sztuczek!

Domyślam się że jest ci ciężko ale moim zdaniem to dobrze że wyjechałeś na naukę. Młody mężczyzna w twoim wieku powinien doświadczyć świata i mieć okazje zdefiniować siebie na nowo. Odkryć kim jest nie będąc w otoczeniu bliskich, rodziny i ludzi którzy znali cię całe twoje życie... Może odkryjesz coś w sobie czego się nie spodziewałeś ?

Z punktu widzenia medycznego twoje pomysły na protezy wydają mi się naprawdę genialne! Leslie chodzi jakaś osowiała jedyne co ją pociesza to widok niemowlaków. Biedaczka chyba za tobą tęskni wiesz ? Nie odnajduje się w świecie burżuazji.

Tony i chłopaki z baru cię pozdrawiają są bardzo wdzięczni za koneksje w budowlance jakie im załatwiłeś. Zainwestowali też w browar Pana J. Razem z listem prześlą ci wiktuały między innymi nowy placek żółwiaków pomogłem im z doborem ziół, ciężko ich przekonać żeby używali świeżego zdrowego mięsa ale udało nam się namówić tych dusigroszów! Przynajmniej tym plackiem się nie zatrujesz.

Pozdrawiam i z niecierpliwością czekam na twój następny list

Twój przyjaciel

Samuel Zborowski
Kopertę zalakował tą samą pieczęcią którą stworzył na potrzeby korespondencji z rycerzem.
 
Brilchan jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem