Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-10-2021, 18:13   #879
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
- Doskonale, a teraz wybacz ale muszę zrobić pokazówkę - Odpowiedział Ikki szeptem następnie poprosił miłego kelnera o przyniesienie mu serwetek.

- Dość tych ploteczek! Wszyscy uczestniczący w zakłóceniu porządku oraz bójce zostają aresztowani! Nieważne czy jest się bratem policjantki, córką awatar, synem siostry policjanta, Wszyscy jesteśmy równi wobec prawa! A teraz proszę podać ręce do związania! Ponieważ nie jestem na służbie, nie mam przy sobie kajdanek, tak więc wasze ręce zostaną związane symbolicznie materiałem. Proszę się nie wyrywać! Stawianie oporu odbije się negatywnie na waszej sytuacji! - Zaczął wszystkim wiązać ręce zaczynając od Tobiego i Hidekiego, potem przyszła kolej na dziewczęta.

- Nie ma potrzeby do zmartwień obywatele będziecie mieli okazje domagać się swoich praw sam wszystko wyszczególnię w raporcie- Obiecał podczas wiązania.

- Koleżanki i koledzy kto zadzwoni po wsparcie i przewóz? Funkcjonariuszko Aiko czy możesz użyć leczenia wodą żeby pomóc rannym i zemdlonym ? - Spytał pozostałych policjantów_tki bardziej ugodowym lecz wciąż oficjalnym tonem.
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 08-10-2021 o 18:17.
Brilchan jest offline