Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-10-2021, 20:44   #57
Wilczy
 
Wilczy's Avatar
 
Reputacja: 1 Wilczy ma wspaniałą reputacjęWilczy ma wspaniałą reputacjęWilczy ma wspaniałą reputacjęWilczy ma wspaniałą reputacjęWilczy ma wspaniałą reputacjęWilczy ma wspaniałą reputacjęWilczy ma wspaniałą reputacjęWilczy ma wspaniałą reputacjęWilczy ma wspaniałą reputacjęWilczy ma wspaniałą reputacjęWilczy ma wspaniałą reputację
Skrzekliwy głos wwiercał się w czaszkę Voronina, powoli doprowadzając go do szewskiej pasji.

- Twoje prawo? - warknął - Będziesz miała prawo, kiedy ja tak powiem!

Zbliżył się do kobiety. Jego pięści kompulsywnie zaciskały się i rozwierały, ale twarz była zimna i nieruchoma. Wskazał dłonią na zmarłego.
- Do zakończenia śledztwa, to własność Night City Police Department. Masz ostatnią szansę, żeby się na coś przydać...

Zamilkł na sekundę, już bez większych nadziei czekając na chociaż jedno nazwisko albo ksywę.

- ... a jak nie, to spieprzaj stąd i nie przeszkadzaj - wyciągnął dłoń i zaczął wyliczać na palcach - Utrudnianie pracy policji, zacieranie śladów na miejscu zbrodni, matactwo, werbalna napaść na funkcjonariusza... mam mówić dalej? Moglibyśmy cię zabrać na dołek i trzymać prewencyjnie 48 godzin i gówno byś zrobiła. Masz fart, że mamy ważniejszą sprawę...
Pumba spojrzał na Stonesa.
- Może zawołamy Młodego, żeby popilnował tej dziury zanim nie przyjadą technicy? Straszny tu burdel.

Odwrócił się i jego spojrzenie ponownie padło na Cynthię.
- Jeszcze tu jesteś?
Wydaje mi się, że na miejscu będzie rzut na Zastraszanie lub Autorytet

 
Wilczy jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem