Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-10-2021, 15:19   #175
Aiko
 
Aiko's Avatar
 
Reputacja: 1 Aiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputację
Lekarka z boku przysłuchiwała się rozmowie. Najpierw z przerażonym kultystą, a potem z nowo przybyłą. Nagle okazywało się, że cała ta dżungla jest całkiem tłocznym miejscem i Roxy nie była pewna czy bardziej ją to cieszy czy martwi. W sumie nowa miała rację były … byli tutaj jakby na świeczniku. Tamci co napadli ciężarówkę mogli w każdej chwili je upolować, a lekarce się to nie uśmiechało. Trzeba będzie zaraz pogadać z Kimberly i może się jednak nieco przyczaić.

- Ja jestem Roxy… lekarka. - Przedstawiła się krótko spoglądając na nową. - Gaciami jeszcze nie zdążyłyśmy zacząć trząść.. Co najwyżej zaniepokoiła nas tamta ciężarówka bo jej ekipę ewidentnie ktoś wykończył. Za to z tego co mówisz wygląda jakbyście sami wpakowali się w niezłe bagno. Powiem tak… jak dla mnie im więcej ludzi tym lepiej bo bezpieczniej więc jak się dogadacie z Kimberly na gamble to możecie iść z nami… do miasta was teraz nie odprowadzimy.

Rozy poprawiła karabin na ramieniu. Co by się nie działo powinni się stąd jak najszybciej zwinąć, więc miała nadzieję na szybką decyzję nowych.
 
Aiko jest offline