Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-09-2007, 11:09   #14
Alaron Elessedil
 
Alaron Elessedil's Avatar
 
Reputacja: 1 Alaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputację
-Zawsze myślałeś o jakiś niedorzecznych rzeczach Vintilianie. Ja tam ciekaw jestem co to za zaszczyty można zdobyć i co to w ogóle jest za osoba ten Sandriel?-rzekł Bruno z udźcem w ustach, a Vino zaśmiał się.
-Powiedz, na co mi zaszczyty. Może mnie jakiś król przyjmie, ale po co mi to? Co mi to da? Nie mam poco być hrabią czy innym lordem jak jestem sam. Mieszkam sam na odludziu, więc zaszczyty są ostatnią rzeczą jaką potrzebuję, zaś potęga może mi pozwolić po prostu wejść do Króla kiedy mi się spodoba. Ostatnio pracowałem nad tajemnicą teleportacji i w moich rozmyślaniach doszedłem do wniosku, że jest ona niczym innym jak... rozrzedzeniem powietrza lub jego zagęszczeniem, a przy okazji przenoszeniem samego siebie po malutkiej cząsteczce, tyle, że w błyskawicznym tempie-zamyślił się, wkładając kolejny kawałek mięsa do ust.
-Co innego mojemu rodzeństwu... Tak, kartografowie z tytułami... Diesel by chyba pękł z dumy. Audiencje królewskie, przedstawienie map i być może ich zakup. Może nawet staliby się Królewskimi Kartografami. Nawet jeżeli sam miałbym nie zyskać na wyprawie, to warto pójść dla nich...-powiedział, po czym ponownie się zamyślił.
-Co się tyczy Sandriela to mam pewną książkę. Nosi tytuł "Legenda czy prawda". Właśnie w niej była wzmianka o mężczyźnie, który za przysługę płaci czymś cenniejszym niż złoto. Krótki tekst mówił o jego przyjaźni z Krasnoludami. Chyba ma tam jakieś układy... W każdym razie liczę na jego hojność, chociaż nie wiem czy się nie przeliczę-powiedział spokojnym tonem.
 
Alaron Elessedil jest offline