Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-10-2021, 21:44   #883
Guren
 
Guren's Avatar
 
Reputacja: 1 Guren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputację
Daichi przewrócił oczami zanim odwrócił sie do Feng:
- Robiłem tylko co do mnie należy.

Powiódł za nią wzrokiem po zgromadzonych. Miał wrażenie, że Tobio robi to samo przynajmniej dopóki Rin się nie znalazł.
- Jesteś Tkaczem Piasku - powiedział z zachwytem.
- Jestem, a ty to kto?
-Kaburagi Rin.
-Rin? To ty nie jesteś dziewczynką?!
-Ta wiem, matula chciała, żebym uniknął "toksycznej męskości". Chociaż nie wiem co ma być babskiego w znaku na "chłód, duma".
- wzruszył ramionami. - Ty jesteś Tobio, tak?
-Havada Tobio
- wyprostował się.
- Wywołałem cię.
-Hę?
-Tato, tam tutaj, to Asami Satou? I Aibo?
-Taa...
-skwitował Daichi.- I chyba będę musiał zaaresztować te dzieciaki dla ich bezpieczeństwa.
-A nie ogólnego?
-Ich bezpieczeństwo to ogół. Przepraszam pani Satou, ale musimy przewieźć pannę Kuni na posterunek dla zeznań, wyjaśnień i żeby pani przemyślała sprawę na spokojnie. Kary powinno się wymierzać jak pierwsza złość przejdzie. Jestem rodzicem, znam to z autopsji.
-Kohaku drugi raz aresztowali w tym miesiącu. Doradziłaby coś pani? A! I jestem Kaburagi Rin, a tam właśnie stoi Kohaku.
-Tak to mój syn i córka. I Rin bądź tak dobrym i pomóż siostrze trafić do radiowozu. Tylko nie włączaj syreny!
-Tak wiem, tylko jak jest w ruchu. Siostra idziemy-
wziął ją za rękę.
- Posterunkowa Ekkm zaprowadźcie do radiowozu pannę Kuni. Posterunkowa Aiko zaciągacie Tobia. Ja się zajmę Hidekim.
 
__________________
You are braver than you believe, stronger than you seem, and smarter than you think. Kubuś Puchatek aka Winnie the Pooh
Guren jest offline