Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-10-2021, 14:38   #756
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Tura 43 - 2051.03.16; cz; południe

- Okey moje panie. Właśnie wrzuciłem ostatni post w tej sesji. Tak coś aby było na zakończenie. No i jak widać definitywnie kończymy tą sesję.

- Podsumowanie sesji wrzuciłem w sobotę. Jak ktoś, coś ma jeszcze do dodania, powiedzenia, zapytania czy co to jest jeszcze okazja. Póki co jeszcze raz dziękuję wszystkim uczestnikom jacy dotrwali do końca sesji i tym którzy odeszli wcześniej. Sesja jak wiadomo to efekt pracy zespołowej więcj każdy z nas dołożył trochę swoich puzzli do tej układanki jaka złożyła się na efekt końcowy. A myślę, że przez rok czasu udało nam się zwiedzić ten florydzki kawałek świata neuro i dla mnie to też było ciekawe doświadczenie bo w tych klimatach ani nie grałem ani nie prowadziłem sesji. Więc była to dla mnie przyjemna odmiania


---




- Nie wiem czy będzie tu jeszcze coś się działo. Jak tak to mam nadzieję w cywilizowany sposób Jak nie to Keth prosiłbym Cię potrzymać ten wątek jeszcze z parę dni a potem śmiało można przenieść oba (sesyjny i komenty) do archiwum. I dzięki za trzymanie ręki na pulsie
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline