Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-10-2021, 17:00   #13
Slan
 
Reputacja: 1 Slan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputację
Inoue Akio
Olivier skrzywiła się widząc zachowanie Akio.
- Wasz największy szermierz natchniony, Musashi zwykł zabijać swych przeciwników w czasie takich ukłonów, a ja też jestem szermierzem natchnionym. – rzekła spokojnie olivier.
- Nie groź panu Inni! Ty zła kobieto! – Leslie zasłoniła zbroję własnym ciałem.
Olivier przewróciła oczami.
- Miałeś trafić na dwór księcia Juliesa de Ricco, więc raczej można powiedzieć, że cię uratowałam.
Leslie pobladła i odwróciła się do Akio
- Si, to wielki ratunek. Bo godzinie przebywania z tym człowiekiem twój umysł roztrzaskał by się na milion kawałeczków zostałbyś totalnym Pazzo!
- Dlatego też mam dla ciebie propozycję. Udasz się ze mną do domu naczelnika sił zbrojnych Grummana. – zaproponowała Generał Major.

U Grummana.
Grumman uśmiechnął się.
- Przede wszystkim musiałem poczynić odpowiednie przygotowania, nie jestem dyktatorem jak Bradley. Po za tym, gdy zmusisz do czegoś ludzi, będą to robić najgorzej jak potrafią, a jak ich przekonasz, że tego chcą, to dadzą z siebie wszystko. Polityczny talent to do wszystkich zamków klucz, a władzę ma ten, kto przewidzi każdy ruch. Ale by to zrobić potrzeba znacz swojego wroga, panna Shieska przygotowała wam raport z działań naszego wroga w mnionych wiekach, ale najpierw poczekajmy na naszą drogą generał.
 
__________________
Myśl tysiąckrotna to tysiąckroć powtórzone kłamstwo.
Myśl jednokrotna, to niewypowiedziana prawda...
Cisza nastanie.
Awatar Rilija
Slan jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem