Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-09-2007, 11:45   #38
Mael
 
Reputacja: 1 Mael nie jest za bardzo znanyMael nie jest za bardzo znanyMael nie jest za bardzo znany
PrzeklÄ™ty stwór – pomyÅ›laÅ‚ Ashur rozglÄ…dajÄ…c siÄ™ po pobojowisku. Nagle próbujÄ…c zacisnąć pięść poczuÅ‚ wielki ból. Cholera kolejne zÅ‚amanie- przyglÄ…dajÄ…c siÄ™ zaÅ› dÅ‚oni dodaÅ‚- hmm to tylko palec…aaaaaa!!!- krzyknÄ…Å‚ pociÄ…gajÄ…c za kciuka, tak aby kość siÄ™ nastawiÅ‚a. Powoli też zaczÄ…Å‚ ruszać wczeÅ›niej zÅ‚amanÄ… rÄ™kÄ… oceniajÄ…c jak siÄ™ zrosÅ‚a. No tak tego siÄ™ spodziewaÅ‚em. RamiÄ™ źle siÄ™ zrosÅ‚o, ale na szczęście nie przeszkadza mi. Kiedy wrócimy do bazy lekarze bÄ™dÄ… musieli poÅ‚amać jÄ… jeszcze raz, tak aby jÄ… odpowiednio nastawić… OczywiÅ›cie jeÅ›li wrócimy, na co siÄ™ na razie nie zapowiada. Kiedy Ashur przyjrzaÅ‚ siÄ™ swoim obrażeniom poczÄ…Å‚ rozglÄ…dać siÄ™ po pozostaÅ‚ych. Niemal każdy ucierpiaÅ‚ w czasie starcia z potworem. W tym momencie jednak niezwÅ‚ocznie trzeba byÅ‚o pomóc Genoshianowi. Tylko jak to miaÅ‚ zrobić?
 
__________________
Wyjechałem na dłużej! Nie mam dojścia do kompa! Help!
MG niech poprowadzą lub uśmiercą moją postać wg. uznania! Graczy przepraszam i proszę o wyrozumiałość!
Mael jest offline