Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-10-2021, 21:33   #70
Mike
 
Reputacja: 1 Mike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputację
Sir Ladyn spojrzał towarzyszom w oczy, a jak wiadomo oczy są zwierciadłem duszy. i z ich dusz, rzecz by można, odczytał szczere pragnienie pomocy miejscowym.
- Dobrze, rozmówimy się z nim i zbadamy te sprawę. A teraz, czas chyba trochę zażyć snu. My wracamy do obozu i z rana pójdziemy do Gawrona. Gdzie was można znaleźć, gdy już rozmówimy się z Gawronem? A i byłbym zapomniał - zażartował Sir Ladyn - musicie zgłosić sprawę - wyjął zza pazuchy kajet i ołówek - Mam tu przypadkiem formularz, poświeć no kumie tutaj a ja raz dwa wypełnię wszystko, a ty panie Hof podpiszesz zgłoszenie.
Spojrzał na rannego, którego uzdrowił i rzekł:
- Kilka dni nie forsuj się za bardzo. I pij dużo. Cokolwiek byle nie gorzałę, bo ta w tym stanie nie jest wskazana. Wino, czy piwo jak najbardziej.
 
Mike jest offline