Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-10-2021, 08:18   #17
WinterWolf
 
WinterWolf's Avatar
 
Reputacja: 1 WinterWolf nie jest za bardzo znany
Z zadowoleniem wydobyła z niewielkiego zadrapania kawałek ciernia, który w przyszłości mógł stać się przyczyną poważnego zakażenia.
- Tak jak ty nie chcesz, by maszyna się zatarła przez odrobinę piasku, która dostała się między tryby - zaczęła oglądając kolec uważnie. - Tak ja nie chcę by ludzie pod moją opieką cierpieli z powodu głupiego ciernia - pozbyła się problemu i przemyła delikatnie policzek panny O'Toole środkiem dezynfekującym. Była usatysfakcjonowana efektem swojej pracy. Rozcięcie było teraz czyste, ładnie się zeszło, już przestawało krwawić po jej ingerencji. Czystemu zadrapaniu mogła już pozwolić zostać jak było, by zaschło i ładnie się goiło. Blondynka uśmiechnęła się krzywo, unosząc przy tym jedną brew i zamykając torbę lekarską.
- Ale jak mówiłam, jeśli chcesz na przyszłość mojej uwagi, wystarczy poprosić. Nie musisz od razu się kaleczyć - mrugnęła do panny O'Toole i udała się do siebie. Należało przygotować się do snu, wyrzucić niedopaloną resztkę cygaretki i zjeść wieczorny posiłek przed zasłużonym snem...

... z którego wyrwało ją wyjątkowo nieuprzejme zachowanie lokalnego stwora, który postanowił pochwycić ją za łydkę i zacząć wyciągać z jej namiotu.
- Shit! - zaklęła pani doktor próbując kopnąć i uderzyć obcasem buta w mackę trzymającą jedną z jej łydek. Pospiesznie chwyciła cokolwiek czym mogłaby uderzyć lub dziabnąć trzymającą ją mackę. Nie planowała dać się zjeść!
 
__________________
"Eala Earendel engla beorhtast
Ofer middangeard monnun sended."
WinterWolf jest offline