Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-09-2007, 17:09   #5
Mael
 
Reputacja: 1 Mael nie jest za bardzo znanyMael nie jest za bardzo znanyMael nie jest za bardzo znany
- Wy nie wiedzieć kim być pan Zack?!- z widocznym zdziwieniem w głosie zapiszczał gnom. Choć pytanie to wydało się wam całkiem absurdalne, o wiele dziwniej zabrzmiało to, co powiedział później- pan Zack widzieć was i wiedzieć, że w tu przyjść tak jak tamci…-w tym miejscu wasz osobliwy towarzysz posmutniał-…Zack lubił tamtych…ale pan Zack kazać o tym nie mówić…Pan mówić, że los teraz wybrać was…tylko czy chcieć pójść za Zack?
Z mowy tego gnoma nie dało się nic więcej wywnioskować niż to, że jakiś nieznajomy, którego Zack określał jako swojego pana, miał dla was misję. Nigdy w życiu nie byliście bardziej zaskoczeni niż teraz. Przez chwilę w głowie przebiegła wam myśl, że może za chwilę się przebudzicie i wszystko okaże się snem. Póki co jednak, należało odpowiedzieć gnomowi na pytanie:… tylko czy chcieć pójść za Zack?
 
__________________
Wyjechałem na dłużej! Nie mam dojścia do kompa! Help!
MG niech poprowadzą lub uśmiercą moją postać wg. uznania! Graczy przepraszam i proszę o wyrozumiałość!
Mael jest offline