Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-10-2021, 14:32   #80
JPCannon
 
JPCannon's Avatar
 
Reputacja: 1 JPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputację
Mężczyzna z każdym Twoim słowem zmieniał swój wyraz twarzy na bardzo gniewny. Jego nastawienie zdawało się błyskawicznie, wręcz nienaturalnie szybko zmieniać.

-Władzami?! Tymi które skazują na rzeź setki zwierząt? Tymi które wycinają lasy pod uprawne pola by się bogacić na handlu? Tymi co gnębią i mordują w imię władzy? Nie ma o czym z nimi rozmawiać. Dość już znosiłem ignorancji. Wystarczająco długo okazywałem życzliwość tym którym zależy tylko na zniszczeniu wszystkiego co daje nam natura. Skończę z nimi jednym po drugim. Widząc jak zaopiekowaliście się moimi drogimi podopiecznymi byłem przekonany, że zrozumiecie moje rozterki. Jeśli nie to trudno poradzę sobie bez Was. Skoro więc pragniecie działać w imieniu władz, będziecie ich pierwszymi przedstawicielami których zgładzę w imię równowagi!- Z jego ust parskała ślina a wzrok zdawał się płonąć gniewem. Jego ruchy zdawały się być coraz raptowniejsze i mniej przewidywalne.

-Chcesz poznać Lunę? Ona też chętnie Cię pozna, najlepiej Twoją krtań!

Z za drzewa wychynęła znana Wam wilczyca. Wyglądała na całkowicie zdrową. W ślad za nią pojawił się kolejny, a potem kolejny i kolejny wilk. Ostatecznie wokół druida stało ich już sześć. Gdy Gawron raz tylko machnął bardziej nerwowo dłonią wszystkie posłuszne mu zwierzęta obnażyły kły warcząc na Was wściekle.

-Jakieś ostatnie życzenie?-
 
__________________
"Miłość której najbardziej potrzebujesz to Twoja własna do siebie samego"
JPCannon jest offline