Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-10-2021, 19:45   #67
Ribaldo
Bradiaga Mamidlany
 
Ribaldo's Avatar
 
Reputacja: 1 Ribaldo ma wspaniałą reputacjęRibaldo ma wspaniałą reputacjęRibaldo ma wspaniałą reputacjęRibaldo ma wspaniałą reputacjęRibaldo ma wspaniałą reputacjęRibaldo ma wspaniałą reputacjęRibaldo ma wspaniałą reputacjęRibaldo ma wspaniałą reputacjęRibaldo ma wspaniałą reputacjęRibaldo ma wspaniałą reputacjęRibaldo ma wspaniałą reputację
Zgodnie z tym, co mówiłem zamieszczam początkowy opis rytuału.
Aran, Rune i Animur są zawieszeni pomiędzy światami. Ich ciała tkwią w Oeynechen, ale są otwarte na inne światy, na podobieństwo bramy. Zmysłami, umysłem i duszą odbierają sygnały z innych światów. Wspólnym mianownikiem jest oczywiście zmarły nad którym odprawiany jest rytuał. Nic nie jest powiedziane wprost. Są to impresje, migawki i symbole, które musicie zinterpretować. Możecie oczywiście dalej drążyć temat. Jeżeli tego chcecie wyznaczcie kierunek w którym te poszukiwania będą podążać.

Pamiętajcie, że jesteście powiązani przepływającym aytherem, więc podejmowane przez was decyzje mogą wpływać na innych uczestników rytuału.

Każde z was może wycofać się z rytuału.
Jeżeli ktoś się wycofa, zakłóci przepływ aytheru i pozostała dwójka, aby to podtrzymać będzie musiała przejąć w pełni, albo częściowo funkcję tego, który się wycofał.
Jeżeli tego nie zrobicie, to przez jakiś czas nagromadzony ayther nadal będzie krążył, ale szybko może to się skończyć i wtedy zasłony pomiędzy światami opadną.

Deklaracje, co do waszego postępowania mogą dotyczyć zarówno tego w jakim kierunku chcecie eksplorować wizję, jaka się przed wami odsłoniła, ale także co do przepływu ayhteru.
Na razie wygląda to tak, że Aran kumuluje ayhter przekierowuje go do Rune, tak go wzmacnia i przesyła do Animura. Ten z kolei kieruje go w ciało Baktygula tak, by wydobyć z niego informację.
Rozdzieliłem te informacje w postaci wizji, które wysłałem wam na PW. Możecie je zachować dla siebie lub później się nimi podzielić.
Możecie zadeklarować, żeby tylko jedna z waszych postaci odbierała informację To pozwoli zyskać lepszy wgląd za kurtynę i lepiej filtrować informację.
Jakbym coś było niejasne pytajcie, bo nie wiem, czy moje tłumaczenia są klarowne i precyzyjne.

Morra ukryta pod strzechą widzi tylko to, co dzieje się w Oeynechen. W kolibie panuje mrok, jedynie dopalający się kaganek dalej jakąś słabą poświatę. Celebransi rytuału stoją w bezruchu. Dziwnie posapują i zdają się nie zdawać sprawy z tego, co się dzieje wokół nich, Chłopiec, którego widzi Morra wydaje się całkiem realny, choć to co dzieje się z jego oczami już na pewno nie.
 
__________________
I never sleep, cause sleep is the cousin of death
Ribaldo jest offline