Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-10-2021, 21:05   #69
Ribaldo
Bradiaga Mamidlany
 
Ribaldo's Avatar
 
Reputacja: 1 Ribaldo ma wspaniałą reputacjęRibaldo ma wspaniałą reputacjęRibaldo ma wspaniałą reputacjęRibaldo ma wspaniałą reputacjęRibaldo ma wspaniałą reputacjęRibaldo ma wspaniałą reputacjęRibaldo ma wspaniałą reputacjęRibaldo ma wspaniałą reputacjęRibaldo ma wspaniałą reputacjęRibaldo ma wspaniałą reputacjęRibaldo ma wspaniałą reputację
@GreK to dopiero początek zabawy. Zbieracie ślady i możecie robić to dalej. Raczej nie ma możliwości, żeby ktoś w tym momencie odgadł o co chodzi z tym morderstwem. Choć nie wykluczam, że ktoś mnie zaskoczy.
Poza tym poznanie prawdy wcale nie musi być nadrzędnym celem waszych bohaterów. Równie dobrze możecie przecież skupić się na Otoce, wytropić i zabić złoczyńcę i zebrać należne laury. Prosta droga do sukcesu

Odnośnie deklaracji, to już jak wolisz. Możecie działać wspólnie i w porozumieniu, albo kombinować na własną rękę. To samo się tyczy przesłanych przeze mnie opisów. Możecie je wykorzystać w swoich postach, albo zostawić tylko dla siebie. Wszystko zależy od odgrywanej roli, przyszłych planów i preferowanego stylu.

Ja na siłę nie będę robił z was drużyny w dedekowym stylu, choć nie jest żadną tajemnicą, że to wasza piątka ruszy na łowy. Czy ktoś jeszcze do was dołączy, to już się okaże w czasie rytuału Otoki, gdy Kaytul swą wolę wyrazi.
 
__________________
I never sleep, cause sleep is the cousin of death
Ribaldo jest offline