Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-10-2021, 16:52   #70
Ribaldo
Bradiaga Mamidlany
 
Ribaldo's Avatar
 
Reputacja: 1 Ribaldo ma wspaniałą reputacjęRibaldo ma wspaniałą reputacjęRibaldo ma wspaniałą reputacjęRibaldo ma wspaniałą reputacjęRibaldo ma wspaniałą reputacjęRibaldo ma wspaniałą reputacjęRibaldo ma wspaniałą reputacjęRibaldo ma wspaniałą reputacjęRibaldo ma wspaniałą reputacjęRibaldo ma wspaniałą reputacjęRibaldo ma wspaniałą reputację
Odpis, który pojawił się w odpowiedzi na post Obca, Obcej. W sumie nie wiem, jak to odmieniać w chwili, gdy mamy dwa tak podobne nicki. Powiem bezpiecznie, na post Morry.

Wydarzenia w świecie realnym i to co przeżywają postacie, które odprawiają rytuał dzieją się jednocześnie.
Dlatego technicznie zrobimy tak, że w tej kolejce przyjmuję wasze deklaracje dotyczącego tego, jak kierujecie swoją jaźnią. Na koniec tych deklaracji pojawi się motyw, który zaraz prześlę wam na PW. On będzie finalnym epizodem rytuału.

Jak on będzie przebiegał zależy od kilku czynników.
Czyli widzę to tak, że trójka postaci zaangażowanych w rytuał opisuje w postach swoje deklaracje dotyczące wizji, możliwe konsultacje poprzez kanał PW, żeby było o czym pisać w postach, który zamknięcie deklaracją dotyczącą finalnego epizodu.

Obca, ty zaś możesz spokojnie działać i pisać w oparciu o to, co otrzymasz ode mnie w prywatnej wiadomości.

Jak już ukażą się wasze posty, to ja zbiorę te wszystkie deklaracje i opiszę efekty w kolejnym moim poście.
Gdyby w tym czasie pojawił się post Caleba, to dorzucę i opis efektów jego działań.

Mam nadzieję, że to co piszę ma dla was sens.
 
__________________
I never sleep, cause sleep is the cousin of death
Ribaldo jest offline