Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-09-2007, 20:59   #82
Yoda
 
Reputacja: 1 Yoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputację
Wolfgang widząc jak medyczka ledwo sobie radzi z rannym Calehirem zaoferował pomoc
-Może pomóc? –to było raczej pytanie retoryczne bo od razu wziął rannego elfa pod ramię i rzekł – Ja miałem szczęście i mam tylko brudny kaftan. – spojrzał z sympatią swoimi różnokolorowymi oczami na Chloe
Prowadź. Trzeba go położyć do łóżka napoić gorzałką i pozszywać. To już będzie twoja robota.- uśmiechnął się do medyczki. – A potem zobaczymy gdzie zanocujemy. Prawda panowie? – powiedział do Otta i Liliwandera. Wyjął manierkę i napoił Celahira kislevską gorzałką po czym sam wziął parę łyków.
 
__________________
Logic will get you from A to B. Imagination will take you everywhere - Albert Einstein

Problemy z komputerem i Internetem – przepraszam wszystkich. Wkrótce się odezwę.
Yoda jest offline