Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-10-2021, 18:32   #22
Elenorsar
 
Reputacja: 1 Elenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwu
Ok, to ja też wrzucam informacje, które Chloe może wiedzieć o Elenorze z przeszłości.


Knight od małego miał smykałkę do inżynierii, zafascynowała go do tego praca jego ojca, który także był inżynierem oraz kapitanem statku w Kelland Mining od wielu lat, a obecnie projektuje dla nich statki i ich składowe.

Elenor wieku 8 lat potrafił naprawiać proste podzespoły, a mając 14 lat zaczął projektować także swoje. W wieku 16 lat rzucił szkołę projektowania i zaczął latać z ojcem na statku i mu pomagać w jego pracy. Stwierdził, że woli pracę fizyczna i podróże po kosmosie niż siedzenie za biurkiem i projektowanie.

Kiedy Knight mial 20 lat jego ojciec został przeniesiony do działu projektowania sprzętu i zaproponowano Knightowi rolę kapitana, lecz ten ją odrzucił. Zdecydował się także na zmianę miejsca pracy (czyt. statku), aby nie mieć wytartej ścieżki po ojcu. W tamtym czasie przeniósł się na kombajn ExCom/KM-164 i był tam drugim inżynierem przez 4 lata, aż stał się głównym inżynierem, kiedy jego przełożony dostał awans.

Knight latał pod wodzami innego kapitana, aż przyszła Chloe, która latała pod jego wodzami, a następnie przejęła pałeczkę (tutaj ci pasuje, bo to w twoja historię też ingeruje?).

Knight pracuje w Kelland Mining 12 lat (w tym 4 lata jako pomocnik ojca), a na ExCom/KM-164 lata łącznie już 8 lat (4 lata jako drugi inżynier i 4 lata jako główny inzynier).



Jenny zanim ci odpowiedziałem to musiałem sprawdzić w internecie co to jest FWB :P Widać nie na czasie jestem. Pasuje mi to, aby to była taka relacja. W końcu Elenor to także 28 latek, a jako samotnemu facetowi, bliższa relacja z młodą pani kapitan bardzo mu się podobaja. Dodatkowo skoro chcesz, aby to było skrywane przed załogą to oficjalnie Elenor może zwracać się do Chloe per Pani Kapitan/Pani Williamson, a kiedy są sami to per Chloe? Nadmienię jeszcze, że Knight coś czuje do Williamson, ale wie, że ona nie chce tego ujawnić, więc nic jej nie mówi.

EDIT:

Ketharian jeżeli chodzi o mnie, taka ingerencji jak ty robisz nie przeszkadza mi o ile mój BG będzie się zachowywał w ramach zachowań jakie uważam, ze powinien mieć. Dobry przykład, jak ostatnio zapytales się mnie czy Knightowi zdarza się przeklinać. Z tego co widze piszesz o BG bardzo neutralnie, więc raczej nie powinienem mieć z tym jakiegoś problemu

Co do wyborów, które nam zostały to ja myślę, że najlepiej i najbezpieczniej... pójść spać i lecieć dalej Haha A tak odkładając żarty na bok, to ja najpierw podleciał bym do kapsuły. Wydaje mi się to najbardziej logiczne. Jest ona najbliżej i ze strony kapsuły raczej nie powinno nam nic zagrażać. Nie wiem co spotkamy w kapsule, ale planując długo planowo jako kolejny cel obrał bym mieszaninę gazów, aby upewnić się co to jest. Tender ominął bym łukiem, bo jeżeli okazałoby się, że gazy są po wybuchu statku, to czy tender nie jest nastawiony bojowo i czy nie zestrzelił by nas. Oczywiście tender/gazy ostatecznie trzeba by było zdecydować po wizycie z kapsuły. Taka jest moja propozycja, jak wy myślicie?
 

Ostatnio edytowane przez Elenorsar : 24-10-2021 o 18:48.
Elenorsar jest offline