Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-10-2021, 20:17   #23
Jenny
 
Reputacja: 1 Jenny ma wspaniałą reputacjęJenny ma wspaniałą reputacjęJenny ma wspaniałą reputacjęJenny ma wspaniałą reputacjęJenny ma wspaniałą reputacjęJenny ma wspaniałą reputacjęJenny ma wspaniałą reputacjęJenny ma wspaniałą reputacjęJenny ma wspaniałą reputacjęJenny ma wspaniałą reputacjęJenny ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Elenorsar
Jenny zanim ci odpowiedziałem to musiałem sprawdzić w internecie co to jest FWB :P


Ogólnie wszystko, co napisałeś mi pasuje. Chloe raczej nigdy nie dała żadnego znaku, że zależy jej na czymś więcej.

Ketharian, przyznam, że byłam dość zdziwiona, gdy zobaczyłam w ten sposób napisanego posta. Na pewno nie u każdego Mistrza Gry bym się na to zgodziła, ale tutaj wydaje mi się wszystko zgadzać. A nawet pasuje pod tym względem, że jako gracz nie miałabym wiedzy o części rzeczy, które moja postać jako kapitan musi wiedzieć.

A co do tego, co powinniśmy zrobić, to zgadzam się z Elenorsarem. Zwłaszcza, że to kapsuła nadaje sygnał SOS. Tu mam tylko pytanie, czy taki sygnał jest z automatu nadawany, gdy wystrzeliwana jest kapsuła ratunkowa? I czy w takiej kapsule jest jakaś aparatura, która bada, czy jakiś obiekt organiczny w niej zachowuje funkcje życiowe, czy po prostu ciągle nadaje sygnał?

 
Jenny jest offline