Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-10-2021, 20:25   #18
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Samuel pokiwał głową - Oczywiście, ma Pan racje Panie Generale. Byłem na obu końcach tego spektrum, próbowano mnie zmusić przemocą i szantażem, walczyłem za długi wdzięczności oraz honor ale zdecydowanie najbardziej podoba mi się praca u Pana

Gdy wszedł wojownik Nipponu w zbroi Zielarz ukłonił się mu głęboko podług tradycji jego ludu. Leczył kiedyś nielegalnego imigranta z kraju kwitnącej wiśni który trochę opowiedział mi o tamtejszej kulturze:

- Witaj Panie Aiko, nazywam się Samuel Zborowski. Jestem studentem medycyny, znachorem i zielarzem. Mam nadzieje, że będzie nam się dobrze ze sobą współpracować z chęcią zostanę Pana przyjacielem w razie jakiś trapiących cię problemów zdrowotnych lub dolegliwości fizycznych, zgłoś się do mnie po pomoc przyjacielu- Odrzekł posyłając mu przyjazny, profesjonalny uśmiech numer 2 który zawsze działał na pacjentów.

Miał nadzieje że współpraca z ubranym w krzykliwy pancerz wojownikiem wschodu ułoży się lepiej niż z Renem wojownikiem nocy z Xing oraz rudowłosym Midgardczykiem Vilmudem.

Ma jakiegoś pecha do wojowników czyżby to on był źródłem problemu ?
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 24-10-2021 o 20:29.
Brilchan jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem