Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-10-2021, 07:23   #27
Jenny
 
Reputacja: 1 Jenny ma wspaniałą reputacjęJenny ma wspaniałą reputacjęJenny ma wspaniałą reputacjęJenny ma wspaniałą reputacjęJenny ma wspaniałą reputacjęJenny ma wspaniałą reputacjęJenny ma wspaniałą reputacjęJenny ma wspaniałą reputacjęJenny ma wspaniałą reputacjęJenny ma wspaniałą reputacjęJenny ma wspaniałą reputację
Ech i oczywiście moja Chloe wyszła na jakąś zboczoną, co lubi pochodzić po statku w niezbyt przystającym stroju. A to Wasze postacie zaczęły się albo przebierać w hyperspalni, zamiast szatni, albo w ogóle nic o tym nie wspomniały, tylko od razu przeszły do obowiązków

Cytat:
Napisał Jenny
Cześć Maciej32! Szczególnie się cieszę, że dołączyłeś, bo źle byłoby nie mieć chociaż przewagi liczebnej nad korpami
W ogóle tutaj coś strasznie wcześniej pokręciłam Maciej32. Ty przecież jesteś właśnie korpem Ale i tak się cieszę, że grasz z nami

Co do pytań zadanych w ostatnim moim odpisie, to oprócz zawartego tam pytania, zastanawia mnie, czy jest jakaś procedura na przyjmowania na statek/otwierania takiej kapsuły ratunkowej? Powinna być poddana jakiejś kwarantannie?
 
Jenny jest offline