Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-10-2021, 12:10   #30
Elenorsar
 
Reputacja: 1 Elenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwu
Jedna i druga opcja jak dla mnie jest ok, dostosuje się do reszty grupy jeżeli ma jakieś preferencje co do opcji.

Tak dla klimatu to chyba promem po kapsule powinien lecieć jeden z członków załogi. Jak dobrze zrozumiałem to korpowie są jako goście u nas i lecą w celu przedostania się tylko z punktu A do B przy okazji, mam rację? Jeżeli tak to nie wydaje mi się, aby procedury pozwalały, aby goście brali udział w takich akcjach.

A tak się składa, że najmniej pisał chyba Maciej32, który jest korpem. Tak w zasadzie to na razie mało pisaliśmy, po 2-3 wpisy?

PS: Czy mamy jakiś system maskujacy lub zdolności pilota, które mogą ukryć nasze położenie? Chodzi mi o sytuację gdy podlatujemy coraz bliżej innej jednostki
 

Ostatnio edytowane przez Elenorsar : 26-10-2021 o 12:14.
Elenorsar jest offline