Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-09-2007, 22:32   #8
Mael
 
Reputacja: 1 Mael nie jest za bardzo znanyMael nie jest za bardzo znanyMael nie jest za bardzo znany
- O nie pan Zack być dobry…ojciec Zack zawsze mówić, że on być przyjaciel…mhm tak on jest wszechmogący i widzieć zbyt wiele w swoim życie-zamyślając się rzekł gnom, jakby wspominając jakieś przeszłe straszne czyny. Jednak szybko się wyrwał z letargu i rzucił w stronę Melkotha- mały śmieszny człowieczek z brodąpójść zaZack…szybko…szybko…szybko!- piskliwie wrzeszczał gnom zeskakując z krzesła i wybiegając niemal z karczmy. Bojąc się, że stracicie go z oczu szybko ruszacie za nim. Neverwinter o tej porze dobry wyglądało urzekająco. Na dworze ustała zawierucha i tylko pojedyncze płatki śniegu opadały na ziemię. W oddali zauważyć się dało ośnieżone pasma górskie. Od zachodu zaś dolatywał do was szum morza.

Mimo małych nóg okazało się, że gnom naprawdę szybko się porusza zmuszając was do małego wysiłku. Po pewnym czasie zauważyliście także, że specjalnie wydłuża on droge klucząc między budynkami.

Ravist Kalander i Khaviet Lagrais

Wasz wyostrzony słuch, który nie raz uratował wam życie sprawił, że szybko zorientowaliście się, że jesteście śledzeni. W cieniu ulicy w znacznej odległości od was, cały czas szedł ktoś niepożądany. Śledził was odkąd opuściliście karczmę i widocznie nie miał zamiaru przestać, aż dojdziecie do celu…
 
__________________
Wyjechałem na dłużej! Nie mam dojścia do kompa! Help!
MG niech poprowadzą lub uśmiercą moją postać wg. uznania! Graczy przepraszam i proszę o wyrozumiałość!

Ostatnio edytowane przez Mael : 03-09-2007 o 16:58.
Mael jest offline