Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-10-2021, 18:39   #8
archiwumX
 
Reputacja: 1 archiwumX ma wspaniałą reputacjęarchiwumX ma wspaniałą reputacjęarchiwumX ma wspaniałą reputacjęarchiwumX ma wspaniałą reputacjęarchiwumX ma wspaniałą reputacjęarchiwumX ma wspaniałą reputacjęarchiwumX ma wspaniałą reputacjęarchiwumX ma wspaniałą reputacjęarchiwumX ma wspaniałą reputacjęarchiwumX ma wspaniałą reputacjęarchiwumX ma wspaniałą reputację
- No widzisz? Ostrzegłeś mnie przed tymi psami! - pochwaliłem chłopa - Ale to jest część zapłaty. Pomożesz mi się wydostać z tego pobojowiska, a następnie zdobędziemy informację, gdzie szukać moich.
Następnie, gdy ten się uspokoił zdjąłem z jego głowy hełm, a następnie założyłem na swoją - A co się tyczy twojej siekiery to w twoim stanie nie za bardzo dasz się opędzać od psów. A zresztą - tu trochę się cofnąłem - weż i sam się przekonaj.
Gdy odczekałem aż ranny człowiek sprawdzi swoje możliwości odezwałem się znowu - Teraz jak widzisz ile jest ten oręż wart w twoich rękach zaproponuję ci abyś pożyczył mi tą siekierę, a w zamian pożyczę ci moją maczugę. A następnie rozejrzymy się za czymś lepszym...
 
__________________
Szukam tajemnic i sekretów.
archiwumX jest offline