Wątek: Alien
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-09-2007, 00:14   #16
Kolmyr
 
Kolmyr's Avatar
 
Reputacja: 1 Kolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetny
terminal wydawał się wypisywać jakieś głupoty. Jakim cudem dwa węzły wentylacyjne mogły zostać w sumie doszczętnie zniszczone? Nie widział związku między wyrwą w kadłubie a tym uszkodzeniem. Co innego gdyby cała ładownia była w opłakanym stanie. Szyby które uległy zniszczeniu nadawały się do niczego. Zaczął szukać obejścia i wybrał najprostsze rozwiązanie. Odciął uszkodzenia i wydając kilka komend terminalowi przerzucił pracę jaką wykonywały na resztę systemu wentylacji. Gdy skończył alarm zamilkł.

-No nareszcie... chyba udało mi się to naprawić... Problem w tym że nie wiem co wywołało awarię... to wszystko nie ma sensu... no i ten tutaj... jakby coś rozsadziło mu bebechy i kapsułę przy okazji...-powiedział do pozostałych.
 
__________________
To była dłuuuga przerwa... przepraszam wszystkich i ogłaszam oficjalnie... wróciłem !!!
Kolmyr jest offline