Wątek: Alien
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-09-2007, 03:05   #17
Midnight
Konto usunięte
 
Midnight's Avatar
 
Reputacja: 1 Midnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputację
Selina spojzala wymownie na medyka zaraz jak tylko znalezli sie w ladowni. Wzrok ow mowil wyraznie iz jest pewna, ze jej teoria jest prawdziwa.

-No nareszcie... chyba udało mi się to naprawić... Problem w tym że nie wiem co wywołało awarię... to wszystko nie ma sensu... no i ten tutaj... jakby coś rozsadziło mu bebechy i kapsułę przy okazji...

Podeszla do J.P. i z zainteresowaniem zaczela przygladac sie nieszczesnikowi i jego kapsule.

- Jak myslisz co takiego moglo spowodowac takie zniszczenia. To wyglada tak jakby cos przebilo sie przez sciane uderzajac przy okazji w kapsule, a nastepnie jakims cudem przedostalo sie do wentylacji, ja rowniez rozwalajac.


Widzac ich ewentualne dziwne spojzenia wzruszyla ramionami i dodala.

- Jakos nie widze innego wytlumaczenia.

Nastepnie podeszla do kratki wentylacyjnej zeby zagladnac do srodka. Wlasciwie nie wiedziala dlaczego tak upiera sie przy "kims", a nie "czyms". Cos jej jednak mowilo ze niemozliwe jest aby to byl martwy przedmiot. No chyba ze nastapil tutaj nieslychany zbieg okolicznosci. Westchnela.
 
__________________
[B]poza tym minął już jakiś czas, odkąd ludzie wierzyli w Diabła na tyle mocno, by mu zaprzedawać dusze[/B]
Midnight jest offline