Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-10-2021, 20:45   #10
archiwumX
 
Reputacja: 1 archiwumX ma wspaniałą reputacjęarchiwumX ma wspaniałą reputacjęarchiwumX ma wspaniałą reputacjęarchiwumX ma wspaniałą reputacjęarchiwumX ma wspaniałą reputacjęarchiwumX ma wspaniałą reputacjęarchiwumX ma wspaniałą reputacjęarchiwumX ma wspaniałą reputacjęarchiwumX ma wspaniałą reputacjęarchiwumX ma wspaniałą reputacjęarchiwumX ma wspaniałą reputację
- Nie szukamy żadnych łupów kolego - odpowiedziałem towarzyszowi - tylko broni do walki z tymi psami co widziałeś albo osobnikami, którzy połaszą się na to według nich wynosimy z tego skarbca.
Co powiedziawszy podeszłem do jednego z proporców, aby zedrzeć z niego herb z lwem, aby schować go pod pazuchą. Gdy to już uczniłem zacząłem się rozglądać po zabitych wojownikach rozglądając się za takimi co wyglądają na bardziej znamienitych co ja, a zatem budzących nadzieję, że mają lepsze bronie niż te, z którymi ruszałem do bitwy. Gdybym takowych nie zauważył byłem gotowy podejść miejsca, gdzie było więcej trupów i wziąć z tamtąd chociaż miecz czy topór.

Cytat:
Oba punkty rozwoju daję na rozwój SR, która po tym rozwinięciu przyjmie wartość 8.
 
__________________
Szukam tajemnic i sekretów.
archiwumX jest offline