Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-10-2021, 22:50   #1601
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Tura 114 - 1940.VI.10; pn; późne popołudnie; Tuluza

- No to mój post jest. Sorrasy ale w zeszły weekend miałem wyjazd i się troszkę sprawy skomplikowały bo wróciłem dopiero w nd na wieczór to już nie bardzo pisaty byłem. Sorasy, że nie dałem znaku życia. :> Co do terminu na tą turę to do północy w pt 11.05. Czyli jest 5 dób na sklecenie posta :>


Stan Zdrowia:

ag.ter Noémie Faucher 10/10; 0; s.zdrowy; (1 autosuk)

ag Franciszek Adamski 10/10; 0; s.zdrowy;



@Wszyscy




- Oki, to w tej turze minęło parę chwil na szybką pogoń i strzał czy dwa. Sceneria w sumie podobna tyle, że teraz główna akcja dzieje się przy bramie.

- Skorzystaliście z automatycznych sukcesów więc nie było kulania. Frankowi z automatu udało się wskoczyć na ten boczny próg samochodu a Noemie przestrzelić tylną oponę. W połączeniu z resztą fabuły udało się zastopować Citroena w bramie.

- Strzały i cała akcja zwabiła jednak więcej policjantów w okolicę bramy. Jak nie zaraz po strzałach to w trakcie rozmowy sierżanta Doirona z agentem Wengerem. Więc pod koniec posta to granatowi mają zdecydiwaną przewagę liczebną.

- Rozmowa między sierżantem a agentem jest w poście. Rzut na przekonywanie również. Efektem tego sierżant ma zamiar rozbroić całą trójkę agentów i zaprowadzić ich do komendanta.

- W tej turze chciałbym wiedzieć czy agenci dają się rozbroić i jak reagują na tą rozmowę/akcję przy samochodzie. Jeśli stawiają opór czy coś innego niż marsz do komendanta to chciałbym wiedzieć co. A jak dają się rozbroić i idą do komendanta to chciałbym wiedzieć co tam mu mówią.



---



- I to chyba tyle na tą turę Jak jakieś pytania czy deklarki to dajcie znać
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline