Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-10-2021, 23:35   #927
Guren
 
Guren's Avatar
 
Reputacja: 1 Guren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputację
Daichi starał się uspokoić oddech słuchając słów żony zanim powiedział:
- A ja przede wszystkim dam naszym alternatywy, próbować im tłumaczyć. Przede wszystkim dać naszym dzieciom wybór.
Odplątał Rina z łańcuchów zanim wziął go na ręce, żeby go przytulić. Ledwo zerknął na Asami:
- Ta.... Jestem w trakcie aresztowania mojej żony. Jest niezręcznie, ale przede wszystkim powinienem dopilnować, żeby ją aresztowali. I żeby aresztowanie przebiegło prawidłowo. Potem będę mógł zająć się innymi sprawami.
-Chyba będzie potrzebny kaftan...
skwitował Rin.
-Całkiem możliwe. I oby załatwili lód dla twojej siostry. Hej! Aiko dasz radę załatwić trochę lodu dla Kohaku, proszę? - podszedł do córki, żeby w razie czego robić za jej zwierzaka-przewodnika. - Przynajmniej będzie można darować część kar
 
__________________
You are braver than you believe, stronger than you seem, and smarter than you think. Kubuś Puchatek aka Winnie the Pooh

Ostatnio edytowane przez Guren : 01-11-2021 o 10:58.
Guren jest offline