Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-11-2021, 16:58   #928
Slan
 
Reputacja: 1 Slan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputację
Na parkingu.
Asami westchnęła.
- Trzeba to przyspieszyć. – Położyła elektrorękawicę na ramieniu Lan Chi i Poraziła ją.
Aiko Stworzyła lód, który przyłożyła do oka Kohaku. Młodzież się zbierała.
Nagle Enkh podbiegła do nich.
- Ja nie pozwolę pani zabrać mojego brata i siostry z policji, nieważne kim pani jest! – zagroziła.
- Dobrze, chodź z nami. Będziecie tylko musieli wyjaśnić waszej rodzinie… – Asami nie dokończyła, bo przerwał jej Rin.
- Ale nam Tata wszystko wyjaśnił! – zawołał Rin.
- Ale, on ma osiem lat i wszystko wie? – zapytał z pretensjami Hideki.
- Wiesz, mój ośmioletni brat jest najwyraźniej dojrzalszy i bardziej godny zaufania od ciebie. – skwitowała to Kohaku.

W Ciemności
Jorogumo zaśmiała się i pogłaskała go po głowie.
- Oh, ależ w momencie gdy zaatakowałeś ambasadora, się zgłosiłeś do naszego bractwa i opuścić je możesz w jeden sposób… – Na ciało Migmara spłynął jeden z tatuaży. Pczół ciężar na plecach.
- To pan-rozrywacz. Jeden z moich towarzyszy. Będzie widział to, co ty. Udasz się do pewnego lichwiarza, który prowadzi sklep z zegarami. Dasz mu to. – podała mu klocek do Mag-Jonga – Potem załatw swoje sprawy. A potem wróć, albo kelnera będzie mniej. – rzekła
 
__________________
Myśl tysiąckrotna to tysiąckroć powtórzone kłamstwo.
Myśl jednokrotna, to niewypowiedziana prawda...
Cisza nastanie.
Awatar Rilija
Slan jest offline