Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-11-2021, 18:31   #930
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
- Zawsze chciałem mieć tatuaż ale nie do końca w ten sposób... Domyślam się że Rozrywacz dlatego że rozerwie mnie na cząstki jeżeli nie zrobię tego czego chcecie a nie dlatego że lubi się rozerwać na imprezie i jest zabawowy ? - Ton był lekki ale sam Migmar był blady a czoło pokrył mu pot.

"Hej Panie Rozrywaczu witam w moim ciele mam nadzieje że się zaprzyjaźnimy, lubisz Jazz ?" - Pomyślał na próbę aby sprawdzić czy ma kontakt z duchem który go opętał.

- Czyli jednocześnie daliście mi strażnika i bierzecie zakładnika ? Niezbyt uczciwe ale nie mam żadnej pozycji do negocjacji. Czy jeżeli nie zrobię tego co chcecie rozrywacz rozerwie mnie czy też rozerwie kelnera ? Wolę się tylko, upewnić. A Sępa znam robiliśmy już razem interesy- Wziął przedmiot i schował go do kieszeni wydawał się być zrezygnowany.
 
Brilchan jest offline