Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-11-2021, 18:35   #152
Gladin
 
Gladin's Avatar
 
Reputacja: 1 Gladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputację
Nie wiem, na ile możemy dysponować Gustawem i na ile jego relacje będą wiarygodne i na ile przyłoży się do czynności. Rudolf pewnie wolałby z pierwszej ręki zebrać informacje.

Co do dalszych działań, to coś w półświatku może uda się dowiedzieć, pytań jest sporo. Tylko to nie jest tak, że idę, pukam do drzwi i mówię dzień dobry, chciałbym zadać kilka pytań. Ci, którzy odpowiadają na takie pytania nie mają adresu, pod który można zapukać. I nie wiadomo, kiedy się zjawią.

Odnośnie archiwum, to jeszcze nie wypracowaliśmy schematu działania (był plan zastąpienia kogoś, przygotowałem póki co 4 osoby, z których można kogoś wytypować (bądź nie), osoby te przedstawiłem całej waszej trójce przy okazji wizyt u kupca. Nie są to osoby, które od razu pasują do zadania, ale gdyby miało być tak łatwo, to Hen może nam to napisać, zgadza się?

Z piciem to chyba chodzi o Maurera, ale Kaufmann to się na piciu specjalnie nie zna.
http://lastinn.info/925251-post28.html ([WFRP II ed.] Ostatni. Nóż w plecy. Część IV.)

Wydaje mi się, że jak na jeden dzień Rudolf ma co robić. Cały czas przecież też prowadzi sprawy handlowe, musi znaleźć jakiegoś bednarza do pomocy w Kreutzhofen, ma chorego ojca, któremu jakoś musi pomóc na odległość. I pracę w gildii.
 
Gladin jest offline