Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-09-2007, 11:47   #27
Mael
 
Reputacja: 1 Mael nie jest za bardzo znanyMael nie jest za bardzo znanyMael nie jest za bardzo znany
Cholera ktoś wyraźnie nas śledzi- pomyślał Peredhil, kiedy kroki zdawały się być co raz bliżej. Z niejakim zdziwieniem musiał jednak stwierdzić, że tymi osobami są jakiś mężczyzna i kobieta. Nie uśpiło to jednak w nim w pewnej czujności, której nabrał dzięki Veinowi.
-Cholera! Mało byśmy was nie zabili!!!- wrzasnął Mallun wybiegając z ukrycia. Półelf pomyślał jakże absurdalne były teraz słowa Malluna, aby nie zapalać pochodni. Nawet jeśli pobliskie kreatury ich nie widziały to na pewno wszystkie słyszały krzyk krasnoluda-A więc jednak znaleźli się jeszcze jacyś odważni... hehehe... Tym lepiej. Wy nasze imiona znacie z karczmy, teraz wy się przedstawcie.
-Hola hola zacny krasnoludzie-
powiedział bard stając nie co przed Mallunem i kładąc rękę na rękojeści miecza- a skądże mamy pewność, że ta o to dama i jej waleczny towarzysz to nie szpiedzy wroga?- to mówiąc błyskawicznie wyjął miecz i przytknął go do podbródka kobiety- Choć nie -rzekł w zamyśleniu – czy tak piękna pani może służyć smoczym władcom?- broń wróciła na swoje pierwotne miejsce.
 
__________________
Wyjechałem na dłużej! Nie mam dojścia do kompa! Help!
MG niech poprowadzą lub uśmiercą moją postać wg. uznania! Graczy przepraszam i proszę o wyrozumiałość!
Mael jest offline