Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-11-2021, 18:30   #4
Bardiel
Interlokutor-Degenerat
 
Bardiel's Avatar
 
Reputacja: 1 Bardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputację
Jestem zainteresowany udziałem, ale mam wiele kwestii do rozważenia.

1) Dotychczasowi gracze napisali 40 stron. Ciężko nadrobić taką długą sesję. Możemy w razie udziału liczyć na jakieś streszczenie? Czy nieznajomość poprzednich 40 stron dokładnie będzie nam bardzo przeszkadzać w rozgrywce?

2) Jak wygląda sprawa ze znajomością systemów Wampira? Nie ukrywam, że dopiero zaczynam interesować się tym na poważnie i jestem w połowie czytania "Wampir - Mroczne Wieki - Podręcznik główny". Jak widzę w sesję intensywnie zamieszane są wilkołaki, a gracze to łowcy (ewentualnie łowcy-wilkołaki ), więc wypada poznać też podręczniki im dedykowane. Obawiam się, że może mi to zająć jeszcze trochę czasu. Chyba, że przesadzam i dokładna znajomość nie jest aż tak wymagana na starcie?
Ewentualnie są jeszcze jakieś inne podręczniki, które byłyby przydatne w kontekście tej sesji?

3) Można dowiedzieć się coś więcej o różnicach w mechanice?

4) Jak duża częstotliwość odpisów i jak duże zaangażowanie jest wymagane przy np. docach?
 
Bardiel jest offline