Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-11-2021, 22:44   #8
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Nie przewidywałem innych magów niż Witold (pracujący dla Inkwizycji). Postać z zewnątrz będzie mi trudno "zmotywować" do wzięcia udziału w lokalnym konflikcie.

EDIT:


Pojawiły się podobne pytania na PW, dlatego pozwolę sobie na pewną klaryfikację:

W przypadku Inkwizytorów (także tych z plusem) postaci już są. Dogadywalibyśmy tylko ich adaptację dla Was jako graczy.

@Johan jeżeli zależy Ci na magu, to możemy porozmawiać o dostosowaniu Witolda. W tym świecie nie miał on kontaktu z innymi magami i odpowiedzi szukał raczej w Bogu. Więc mamy tu sporą swobodę. Jest on kompletnie oderwany od funkcjonujących w tajemnicy ugrupowań. Podobnie jak współcześni technokraci wierzą w swój własny Geniusz, tak on naprawdę wierzy, że Uriel jest jego Archaniołem, który daje mu moc płynącą od Boga. Jeżeli mógłbyś się przełamać i widziałbyś pole do odgrywania takiej postaci, to zapraszam. Jeżeli zaś szukasz zakorzenienia w tradycjach i ugruntowanym świecie Magyi to obawiam się, że nie mam miejsca.


Podobnie ma się sprawa dla Inkwizytorów. Dziękuję za nadesłane na priv koncepty. Cieszę się, że jesteście zainteresowani, jednak nie widzę powodu dla którego miałby na tym etapie do Płocka dotrzeć jeszcze jakiś Inkwizytor. Skupcie się na propozycjach jakie własne smaczki chcielibyście przemycić do historii istniejących postaci.

Wiem, że nie jest to najwygodniejsze. W temacie innych grup: wilkołaki dają ogromną dowolność. Poza plemieniem nie narzucam prawie niczego.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.

Ostatnio edytowane przez Mi Raaz : 03-11-2021 o 11:51.
Mi Raaz jest offline