Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-11-2021, 13:40   #10
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Tak, masz rację. Choć dlatego wybrałem terytorium Polski i te czasy, żeby załatwiać sprawy lokalnie i minimalizować barierę wejścia dla nowych graczy.

Co zaś do Witolda, to jestem otwarty na dyskusję, jednak zdecydowanie wolałbym, żeby nie miał dotąd kontaktów z innymi magami/bractwami/domami.
Znów: jest to dla mnie wygodne z punktu widzenia fabuły i ułatwia wejście nowym graczom.

Gdyby było inaczej, to zapewne nie znalazłby się jako postać w tym miejscu, w którym jest.

Mam w szafie projekt sesji Maga w tych samych czasach, ale w Świętej Ziemi. Jeżeli uda mi się zamknąć ten projekt i wampira to nie wykluczone, że ruszę z rekrutacją. Czas pokaże. Tam będzie dużo bardziej kanoniczne podejście do tematu i pewnie byłbyś bardziej zadowolony.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline