Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-11-2021, 17:58   #12
Bardiel
Interlokutor-Degenerat
 
Bardiel's Avatar
 
Reputacja: 1 Bardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputację
Dziękuję za wszelkie wyjaśnienia. Wydaje mi się, że poniższa opcja jest dla mnie najbezpieczniejsza i również czułbym się z nią dobrze:

Cytat:
Napisał Mi Raaz Zobacz post
Sześciu zbrojnych oddanych na służbę Inkwizycji przez księcia.
Można dowiedzieć się czegoś więcej o założeniach gry takim zbrojnym? Moje wyobrażenie jest takie, że byłby to żołnierz dość obyty z wojaczką (tak zakładam, skoro książę utrzymuje go na stałe w drużynie). Jak rozumiem nie jest to rycerz (a ściślej: nie ma ziemi, nie ma herbu, nikt go nie pasował - bo zdaje się, że w tym czasie formalności odnośnie stanu rycerskiego to się jeszcze w Polsce nie skończyły formować).
I jak rozumiem: nie jest on wtajemniczony w sprawy supernaturali? Byłoby to komfortowe dla takiego noobka jak ja.
 
Bardiel jest offline