Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-11-2021, 18:45   #145
Eliasz
 
Eliasz's Avatar
 
Reputacja: 1 Eliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputację
W kwestii niedopowiedzeń ja tylko którko zaczynając od tego że opis walki był świetny i przechodząc do meriutm 1) drzwi zwykle otwierają się na zewnątrz więc zastawianie ich stołem miało tylko stworzyć utrudnienie w przejściu a nie blokadę drzwi - gdybym przypuszczał że otwierają się do środka to podstawił bym krzesło 2) okna w opisie były małe i sobie je wyobraziłem jako takie przez które raczej nikt się nie przeciśnie... no może halfling. I to raczej też jako przecieskanie się bardziej a nie wskakiwanie 3) z tymi szybami w oknach w chatce smolarza na uboczu w lesie to już w ogóle / niemniej i tak wyszło fajnie, naprawdę fajnie i wiadomym trzeba czynić pewne założenia żeby akcja szła sprawnie inaczej to ptania i czekania na odpowiedzi niepotrzebnie wydłużą. Swój post wrzuciłem w taki sposób by było wygodnie MG zadecydowac co i kiedy robi halfling - opisałem czym mógłby, chciał by się zająć w zależnosci od tego ile sił i czasu mu starczy. Przeszukanie, gotowanie, rany , sprawdzenie co z tymi na zewnątrz itd niemniej poprzedni post przypomniał mi jak bardzo Tupik jest ranny wiec tym razem nie szarżuje hej do przodu mysle ze w naszej sytuacji i tak bedzie trzeba wypoczać choc przez noc i dopiero rankiem ruszyć - inaczej tego po prostu nie widzę .
 
Eliasz jest offline