Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-09-2007, 13:05   #123
Eliasz
 
Eliasz's Avatar
 
Reputacja: 1 Eliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputację
Mariusz Leszczyński

- Nie martw się Wladimirze, jeśli tylko porozmawiać z nimi zdołam, wierze, ze uspokoję tą nadciągającą hordę. jeśli rozmawiać się nie uda to lepszy pierwszy sprawdzian umiejętności naszych na tych ziemiach niż sromotna porażka na ziemi Turczyna - gdyż tam jak klęskę poniesiem to wątpię by udało nam się wrócić w ojczyste strony. Każdy człek czegoś chce , dowiemy się czego chcą kozacy i w miarę możliwości postaramy się pomóc, podejrzewam, że o zbyt małe rejestry tu chodzi a jeśli tylko o to idzie, to myślę, że znajdę tu dobre rozwiązanie sprawy. Tymczasem gotować się do boju z pewnością nie zaszkodzi niezależnie od tego czy dojdzie doń czy nie.

Ogólnie jeszcze do braci zebranej przemówił głośno i wyraźnie.

- Szykować się wszyscy, dowódców słuchać i w gotowości czuwać. Wasi rodacy ku nam zmierzają i nie chcę by do zbędnego rozlewu krwi doszło, ale my tu siła i na agresję także przygotowanym być trzeba. Żeście na tyle mężni by na Turka ze mną się wyprawiać to nie strachem może być jakaś bitwa i to na własnych ziemiach. A że to swoi to być może zamiast do szabel przystąpić, rozmowy się podejmą i może wzbogacą naszą armię swoją obecnością, lub przynajmniej dalej przejdą szukać tego czego pragną.
 
Eliasz jest offline