Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-11-2021, 19:09   #39
Elenorsar
 
Reputacja: 1 Elenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwu
Śluza ExCom/KM-164, 15.08.2181, 17:21

A więc mamy kapsułę, wystrzeloną miesiąc temu. Systemy podtrzymywania życia powinny być sprawne przez 6 lat przy aktywnym pasażerze, a tutaj są już one na wyczerpaniu. Funkcja hypersnu jest niedostępna. Najwidoczniej musiało dojść do jakiejś awarii systemów. Ale ktoś w środku jest, wskazuje na to stężenie dwutlenku węgla. Wykrywany także słaby odczyt ruchu, czyli ktoś w środku nie śpi. Czyli musi zdawać sobie sprawę, że kapsuła została przez coś przejęta. Takich wybojów nikt by nie przeoczył. Myślał i kalkulował Knight przez dłuższa chwilę.

A może by tak spróbować...? Pewna myśl przeskoczyła po umyśle inżyniera. Szybko, na ile tylko pozwalał mu kombinezon, odwrócił się na pięcie. Podszedł do ściany, nacisnął na dwa zatrzaski, co rozeszło się echem po pustej przestrzeni pomieszczenia. Spore narzędzie uwolniło się ze swojego miejsca. Duży klucz francuski, chyba najczęściej używany przy naprawach zewnętrznych.

Elenor podszedł do Solberga i wręczając mu detektor ruchu powiedział.

- Przewieś karabinek przez plecy i weź to, ja będę miał zajęte ręce. W razie jakby coś się działo odłóż go na ziemię i z powrotem łap za broń - audytor drżącą dłonią, otuloną grubą rękawicą skafandra, przeniósł broń na plecy, ale w taki sposób, aby jak najszybciej moc zmienić jej ponowne położenie na bojowe, następnie przechwycił detektor. - Tym - wskazał na głowicę urządzenia - kieruj w stronę włazu, ostatnio wykrywało ruch z tej strony - pokazał miejsce na włazie. - Tutaj i tutaj - tym razem pokazał na ekran detektora - pokazywane są odczyty, jeżeli wykaże ci odczyt, powiedz mi o tym. Wszystko jasne?

- Tak, wszystko jasne - odpowiedział Solberg po czym wykonał polecone mu zadanie.


Po odpowiedzi Theodora skierował się do włazu, złapał klucz w obie ręce, podniósł i łupnął nim w nie.

Bam Raz... Bam Bam ...raz, dwa, trzy, cztery... Bam ...raz, dwa, trzy, cztery... Bam ...raz... Bam ...raz... Bam ...raz, dwa, trzy, cztery... Bam Bam Bam Bam ...raz... Bam Bam Bam ...raz, dwa, trzy, cztery, pięć, szczęść, siedem... Bam ...raz, dwa, trzy, cztery... Bam Bam ...raz, dwa, trzy, cztery... Bam ...raz... Bam ...raz, dwa, trzy, cztery, pięć, sześć, siedem, osiem... Bam Bam ...raz... Bam ...raz... Bam ...raz, dwa, trzy, cztery... Bam ...raz, dwa, trzy... Bam Bam Bam ...raz, dwa, trzy... Bam ...raz, dwa, trzy, cztery... Bam Bam Bam ...raz... Bam ...raz... Bam Bam ...koniec, widać wszystko zapamiętałem, ale idzie mi to znacznie wolniej.

Knight czeka na odpowiedź z drugiej strony oraz reakcje Solberga o odczytach.

 

Ostatnio edytowane przez Elenorsar : 07-11-2021 o 11:26. Powód: Zmiana miejsca akcji
Elenorsar jest offline