Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-09-2007, 14:28   #30
Zafrire
 
Zafrire's Avatar
 
Reputacja: 1 Zafrire wkrótce będzie znanyZafrire wkrótce będzie znanyZafrire wkrótce będzie znanyZafrire wkrótce będzie znanyZafrire wkrótce będzie znanyZafrire wkrótce będzie znanyZafrire wkrótce będzie znanyZafrire wkrótce będzie znanyZafrire wkrótce będzie znanyZafrire wkrótce będzie znanyZafrire wkrótce będzie znany
Słysząc wrzaski krasnoluda dziewczyna zrobiła krok w tył ze strachu.
- Nazywam się Adrila - chwilę po tych słowach poczuła na swoim podbródku stal miecza a w jej oczach pojawiło się przerażenie. Kiedy usłyszała słowa starca, usiadła na ziemi i schowała twarz w dłoniach. Po chwili znowu się odezwała, a jej głos był mieszaniną, przerażenia, rozpaczy i momentami spokoju, kiedy próbowała się opanować:
- Te smoki których niby jestem szpiegiem, zabiły moją matkę i ojca wraz z całym miasteczkiem. Ojca bynajmniej mi nie szkoda, ale teraz to nie ważne. Chcecie to mnie zabijcie, proszę bardzo i tak nikogo już nie mam. Tego mężczyzny nie znam, poprostu przyszedł tu ze mną z karczmy. Nie zdążyłam do Was podejść, więc poszliśmy za Wami. Jeśli chcecie mnie zabić nie będę się nawet bronić, ułatwie Wam zadanie, a sobie oszczędze prób godzenia się ze stratą najbliższych - kiedy skończyła mówić, po jej policzkach spłynęły pojedyncze łzy, mówiła przekonująco i siedząc zaczęła się kiwać w przód i w tył, zastanawiając się co zrobią i próbując się pogodzić ze stratą bliskich.
 
__________________
Irokez lub glaca to powód do dumy...
Zafrire jest offline