Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-11-2021, 08:50   #17
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Jedna uwaga co do sytuacji geopolitycznej. Jest ona dość napięta. Jednak istotna kwestia to fakt, że trzy lata wcześniej przez kraj przetoczyła się Horda. Została ona odparta, jednak zwycięstwo okupiono ogromnym kosztem. Trudno znaleźć w okolicy jakichkolwiek zbrojnych. Większość aktualnych "mężczyzn" trzy lata temu było dziećmi. Ci, których przysłał książe są zaprawionymi w bojach wojownikami. I byli na tyle dobrzy, że nadal żyją. Nadania ziemskie nadaniami, ale pamiętajcie, że ogólnie w księstwie jest kryzys.

Tymczasem co do zgłoszeń:
W tej chwili mam potencjalnie 5 osób.

Dwie osoby myślą o Dobromirze (jeden kompletny koncept).
Jedna osoba chce Hugina (tu jeszcze sporo dyskusji przede mną)
Jeden chętny na zbrojnego i jeden chętny na wilkołaka z Watahy Nadii.

Co do tego czego oczekuję w KP: w każdej oczekuję czegoś innego.
Od zbrojnego potrzebuj historii, którą ze sobą niesie. Nie koniecznie wymyślnej, bo w ciągu ostatnich dni wiele mogło się zmienić.

Np. Obóz ludzi Bogumysła został odwiedzony przez kobietę, która zmieniła ziemię pod ich stopami w ruchome piaski. Potrzebowałbym wiedzieć jak on na to patrzy. Cyferki i kropki są na drugim miejscu. Na pierwszym chęć i zaangażowanie w grę.

Na Dobromira dostałem rozbudowany koncept "dlaczego poluje na potwory i co planuje dalej".

Przy Huginie dostałem... ogólnie rzecz biorąc koncept.

Dla wilkołaka mam szereg kropek i cyferek, które dopiero formujemy w ciało, bo zgłaszający się wyznaje zasadę: najpierw muszę wiedzieć co mogę zrobić, a potem zastanowię się dlaczego tak.

Każda sytuacja jest tutaj indywidualna.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.

Ostatnio edytowane przez Mi Raaz : 08-11-2021 o 09:02.
Mi Raaz jest offline