Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-09-2007, 15:05   #32
Mael
 
Reputacja: 1 Mael nie jest za bardzo znanyMael nie jest za bardzo znanyMael nie jest za bardzo znany
Może rzeczywiście należało podjąć tę grę, którą proponował Veinsteel Mordinan…W sumie bardowi ona nie przeszkadzała, a jak zauważył już wcześniej Półelf myślał bardzo często za całą drużynę szybko stając się niemal jej liderem. Z drugiej strony …ciekawie byłoby ujrzeć jej wnętrzności. Przemierzając tyle krain jeszcze nigdy nie miałem okazji widzieć piękna wnętrza kobiety. Byłaby z tego niezwykła pieśń. Hehe zapewne całe to grono pyszałków Akademii Sztuk Pięknych dostało by niezłego kręćka słuchając tego poematu. Jednak arystokracja uwielbiała taką ekstrawagancje. Więc może…czemu…nie! Otrząśnij się Peredhilu! O czym Ty myślisz! Spójrz na jej twarz. Czy w jej wnętrzu znajdziesz coś piękniejszego? Bard otrząsnął się z zamyślenia. Łzy kobiety wzmagały w nim poczucie wstydu. Przecież to on niejako się do nich przyczynił.
- No już skarbie uspokój się- to mówiąc uklęknął przy niej i otarł słoną ciecz z jej policzków- odpowiedz na pytania Veinsteela. Nie ma się czym martwić. Większość z nas równie nienawidzi smoków jak Ty. Więc znajdujesz się wśród braci. Wprawdzie nie co podejrzliwych, ale zawsze braci.
 
__________________
Wyjechałem na dłużej! Nie mam dojścia do kompa! Help!
MG niech poprowadzą lub uśmiercą moją postać wg. uznania! Graczy przepraszam i proszę o wyrozumiałość!
Mael jest offline