Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-09-2007, 15:36   #68
Discordia
 
Discordia's Avatar
 
Reputacja: 1 Discordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodze
Na twarzy elfki zagościł przewrotny, zachłanny uśmiech. Oczy zalśniły okrucieństwem, zamigotało w nich szaleństwo.
- Oj, tak! - Cichy głęboki głos Imbriel, przywodził na myśl pieszczoty kochanka.- Ich krew pasowałby mi do kurtki.- Spojrzała na Avaganisa i uśmiechnęła się jak dziecko otwierające prezent. Racjonalna strona jej duszy jednak wytrwale walczyła o głos. Potrząsnęła głową odpędzając marzenia.
- Widzisz te dwa wypoczęte? - Kiwnęła głową w stronę stanicy. Rozsądek wrócił.- Te weźmiemy bo są już osiodłane. Ale poza tym... kto powiedział, że nie możemy się troszkę zabawić? - Na twarzy pojawiła się drapieżność i pożądanie. - Mam pomysł. Podpalmy stanicę. Podłożę ogień pod kwatery posłańców. - Spojrzała na Avaganisa natarczywie, jakby oczekując zgody. - Jak wybiegną, będziesz tu czekał. A ja dołączę do ciebie jak tylko będę mogła. I wypuszczę pozostałe konie ze stajni.
Pokiwała głową do siebie.
- Potem, w tym zamieszaniu, trzeba będzie zabrać te wypoczęte i zmykać stąd. - Na moment zamilkła i spojrzała na Avaganisa przenikliwie. - Prosto jak strzelił do lasu a stamtąd do Muaraji. Jak będziemy brać na konie resztę "załogi" skoczę po Boriasza. Jest zawsze gotowy do drogi, gdy rozmawiam o interesach.
Widząc minę Avaganisa, roześmiała się cicho.
- Boriasz to mój koń. Stoi w stajni w karczmie.
 
__________________
Discordia (łac. niezgoda) - bogini zamętu, niezgody i chaosu.

P.S. Ja tylko wykonuję swój zawód. Di.

Ostatnio edytowane przez Discordia : 03-09-2007 o 15:37. Powód: Kompletna kretynka zapomniała co ma w equi. !! PORAŻKA !!
Discordia jest offline