Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-11-2021, 20:04   #153
Kerm
Administrator
 
Kerm's Avatar
 
Reputacja: 1 Kerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputację
Śmierć śledczej podczas wykonywania misji z pewnością poprawiłaby panujący w grupie klimat, ale nie dało się ukryć, że później byłyby kłopoty z wyjaśnianiem okoliczności jej zejścia z tego świata. Inkwizycja nie bardzo lubiła, gdy jej członkowie ginęli, nawet jeśli stało się to podczas walki z przedstawicielami Chaosu.
Jakimś dziwnym trafem przedstawiciele tej wspaniałej instytucji nie cieszyli się miłością społeczeństwa, które z takim zapałem chronili przed rozmaitymi odchyłkami od normy...

- Z pewnością Allif zdołałaby wejść po linie - powiedział Karl, spoglądając w górę, na szczyt donżonu. - Ale nie jestem pewien, czy i my zdołalibyśmy pójść w jej ślady. Zbroja nieco utrudnia taką wędrówkę. No i nie wiadomo, czy na górze ktoś nie czeka.
- Rozwalanie drzwi moim zdaniem to ostateczność - dodał. - Osobiście wolałbym spróbować dostać się tam przez podziemia. Jeśli tam są szkielety, to chodzą małymi grupkami. A z takimi sobie poradzimy. Znajdźmy wejście do podziemi i ruszajmy - zaproponował.
- Mam wrażenie - dodał - że główne korytarze oświetlają pochodniami. To nam ułatwiłoby dotarcie do celu.
 
Kerm jest offline